درباره من

دکتر نوید خبیری، استادیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت می باشند. ایشان کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی صنایع به ترتیب در سال های ۱۳۸۳، ۱۳۸۶ و دکتری خود را در رشته مدیریت فناوری از دانشگاه تکنولوژی مالزی در سال ۱۳۹۳ اخذ نموده اند.

دکتر نوید خبیری از سال ۱۳۸۶ مسئولیت تدریس در دروس متعددی از جمله مدیریت تکنولوژی و نوآوری، انتقال تکنولوژی، مدیریت طرح های توسعه، مهندسی مجدد فرآیندهای کسب و کار، برنامه ریزی و کنترل پروژه، برنامه ریزی و کنترل موجودی،  سیستم های اطلاعات مدیریت، تحقیق در عملیات، مدیریت کیفیت و بهره وری، مدیریت ارتباط با مشتریان، بازاریابی الکترونیکی را در واحدهای مختلف دانشگاه های آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بر عهده داشتند.  همچنین ایشان هدایت فعالیت های پژوهشی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در حوزه مدیریت فناوری را در مقام استاد راهنما و مشاور بر عهده می گیرند.

یکی از ماموریت های دکتر نوید خبیری، انتشار مقالات علمی در مجلات و کنفرانس های داخلی و بین المللی و تالیف و ترجمه کتب در زمنیه های مهندسی صنایع و مدیریت می باشد. علاوه بر مطالب علمی، ایشان همچنین نسبت به تحلیل مسائل روز کشور و صنعت در روزنامه ها، ماهنامه ها و یا فصل نامه های معتبر کشور اهتمام می ورزد.

دکتر نویدخبیری علاوه بر وجهه آکادمیک، یکی از فعالان صنایع و کسب و کار نیز می باشد. ایشان از سال ۱۳۸۶ بعنوان مدرس و مشاور سیستم های مدیریتی، مدل های تعالی، برنامه ریزی استراتژی، منابع انسانی و تکنولوژی مشغول به فعالیت هستند به گونه ای که بیش از ۵۰ پروژه را در صنایع کشور مدیریت نموده اند. ایشان همچنین سابقه بیش از ۴۰۰ روز ممیزی سیستم های مدیریتی را در روزمه خود دارند و بعنوان ارزیاب جوایز مختلف از جمله جایزه ملی کیفیت ایران و جایزه ملی فناوری و نوآوری ایران فعالیت دارند.  ایشان در حال حاضر معاون اجرایی و عضو هیات مدیره شرکت مهندسین مشاور پارسیان هوشمند سرآمد و مدیر توسعه شبکه در شبکه مدیریت نوآوری ایران می باشند.

کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری