دریافت گواهینامه ISO9001:2015 در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز

ممیزی ثبت و صدور گواهینامه ISO9001:2015 برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز در روز پنج شنبه مورخ ۲۲/۰۴/۹۶  توسط شرکت TUV InterCert انجام گردید و در نهایت اتاق البرز بدون هیچ گونه عدم انطباقی موفق به دریافت کواهینامه ISO9001:2015  برای سیستم مدیریت کیفیت خود گردید.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز به همراه اتاق قزوین جزو دو اتاق اول بودند که موفق به دریافت ویرایش ۲۰۱۵ استاندارد ISO9001 شدند و می توانند از تاریخ صدور گواهینامه از نشان ها و لوگوهای استاندارد ايزو، در سربرگ ها، مکاتبات و سایر محل های مجاز مطابق با قواعد ارائه شده استفاده كند.

 

جناب آقای دکتر قاسمی دبیر اجرایی اتاق البرز در جلسه افتتاحیه ضمن تشکر از زحمات تیم مشاور جناب آقای دکتر نوید خبیری و تمامی پرسنل اتاق در طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت در طی ۵ ماه گذشته تاکید کردند که هدف اتاق البرز و حوزه ریاست از استقرار سیستم مدیریت کیفیت افزایش اثربخشی و کارایی فرآیندهای کسب و کار اتاق بوده و تنها صرف دریافت گواهی استاندارد نبوده است.

ایشان در مراسم اختتاميه اخذ گواهينامه ضمن تبریک به همکاران خود گفت: که با استقرار سیستم مدیریت کیفیت وظیفه ما و همکاران در ارائه خدمات سنگین شده و با توجه به هدف اصلی اتاق که تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت فعالان اقتصادی استان است، دریافت گواهینامه ابتدای راه تلقي شده و تأییدی برای تداوم حرکت در مسیر ارائه خدمات مطلوب است، و اميدواريم روز به روز گام هاي جدیدی در ادامه استقرار این سیستم برداشته و در مسیر تعالی و بهبود مستمر ارائه خدمات حرکت کنیم.

 

جناب آقای رحیم بنامولایی در جلسه ممیزی با اشاره به مفهوم چرخه PDCA و تفاوت بین مالکیت و مدیریت بیان نمودند که اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز همواره به دنبال بهبود می باشد و این امر بدون تجزیه و تحلیل اطلاعات میسر نبوده و در همین راستا جلسات پایش و تجزیه و تحلیل شاخص های فرآیندی با جدیت تمام به صورت ماهیانه برگزار می شود.

 

 

آقای دکتر نوید خبیری مدیر پروژه پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت ضمن تشکر از پرسنل محترم اتاق و تلاش صادقانه آن ها در طول پروژه  و همچنین تبریک به اعضای هیات رئیسه اتاق تصریح کردند دستاوردهای زیادی این پروژه تاکنون به همراه داشته و بهبود های ایجاد شده بسیار چشمگیر است. ایشان ضمن تاکید بر جاری بودن نگاهی سیستمی و رویکرد فرآیندی در اتاق عنوان کردند که با برنامه ریزی و هدایت درست و بالغ تر شدن سیستم در سال های آتی اتاق می تواند از مزیت های یک سیستم مدیریت کیفیت اثربخش بهره بگیرد.

 

ایشان در ادامه به تمجدید از تعهد بالای حوزه ریاست جناب آقای مهندس بنا مولایی و دکتر قاسمی رئیس و دبیر اتاق پرداخته و آن ها را بعنوان کلید اصلی موفقیت در ترویج فرهنگ کار سیستمی در اتاق معرفی کردند که در کنار پشتکار پرسنل مجرب اتاق می تواند منجر به آینده درخشانی برای اتاق البرز و فعالان اقتصادی استان البرز گردد..

 

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *